O firmie

Jesteśmy firmą, która powstała w 1997 r. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, jak również hurtowej materiałów do wykończenia wnętrz (podłogi, drzwi, parapety, panele ścienne, karnisze, rolety, tapety podsufitka oraz płyta OSB). Jesteśmy dystrybutorem najlepszych marek z w/w branż: Kronopol, Balterio, Barlinek, Porta, Dre, Invado, Gerda, Vidella oraz wiele innych. Oferujemy profesjonalny montaż naszych produktów, poprzedzony wcześniejszymi pomiarami oraz doradztwem naszego wyspecjalizowanego montażysty.

Firma stale się rozwija. W 2010 r. przenieśliśmy się do nowo wybudowanego budynku w centrum miasta gdzie czeka na Państwa ponad 1000 m2 ekspozycji oraz kompetentna obsługa. Idąc z duchem rozwoju rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję mebli takich jak kuchnie, zabudowy, systemy przesuwne, które na miejscu zaprojektuje nasz architekt. Z branży meblowej, proponujemy produkty najwyższej jakości: Kronopol, Pfleiderer, Egger, Aluprofil, Blum.

MISJA FIRMY:

W celu zapewnienia naszym kontrahentom pełnej satysfakcji, najwyższą dla nas wartością zaspokojenia potrzeby klienta jest obsługa na najwyższym poziomie oraz dostarczenie najwyższej jakości nowoczesnych produktów, podnoszących komfort mieszkania.

Zapraszamy zatem wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktów oraz usług.